Kayıhan Teknik 10 yılı aşkın süredir vermiş olduğu profesyonel hizmet ağı ile Antalya Tesisat Tamircisi unvanına sahip olarak ustalık işi teknik destek hizmetlerini kurumsal bir çizgiye taşımaktadır. Bir yaşam alanında talep edilebilecek tüm teknik destek hizmetlerini sağlayan firmamız, su tesisatlarında yaşanan sorunlara da anında müdahale edebilmektedir. 7 / 24 Su tesisatçısı olarak verilen hizmetler kapsamında su kaçağı tespit işlemlerinden tesisatın yenilenmesine ve ilk kez oluşturulmasına kadar tüm hizmetler itina ile sağlanır.

7/24 Su Arıza Sorunlarınızda Yanınızdayız

Alanında Uzman Ekibimiz ile 7/24 Antalya Su Arıza Tespit ve Onarım Usta Hizmeti

Size En Yakın Su Tesisatçısı

En yakın su tesisatçısı olma özelliğine sahip olan Kayıhan Teknik, Antalya’nın her bölgesine başta Kepez, Muratpaşa ve Konyaaltı olmak üzere kesintisiz hizmet sağlar. Antalya su tesisat tamircisi hizmetini bireysel perspektiften, kurumsal ve profesyonel bir düzleme taşıyan firmamız su tesisatlarında yaşanan ya da yaşanabilecek tüm aksaklıkların önün geçmek adına kesin çözüm önerileri üretir.

Antalya il sınırları içerisinde Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez başta olmak üzere su tesisat ustası hizmetleri ile Muratpaşa, Konyaaltı ve tüm Antalya ilçelerinde özel olarak sağlanan hizmetler, su tesisatlarından kaynaklanan tüm sorunların çözülebilmesine imkan tanır. Özellikle su kaçaklarının tespit çalışmaları genel anlamda temiz suların korunmasını sağladığı gibi hem de yaşadığınız Antalya su tesisatı sorunlarına karşı özel çözüm önerileri üretir.

Su Kaçağı Tespit Çalışmaları

Su tesisatlarından kaynaklanan olumsuzluklar karşısında Antalya Su Tamircisi özelliğine sahip olan firmamız bünyesinde buluna profesyonel tesisat uzmanları yaşanan aksaklıkların anında ve hızla çözüme kavuşturulabilmesi adına özel olarak üretilmiş son teknolojik ekipmanlar ile herhangi bir yıkım ya da kırma işlemi olmadan su kaçağı tespit çalışmalarına başlar. Yapılan çalışmalar kapsamında elde edilen analizler kaçağın ya da olası aksaklığın yapısı hakkında detaylı bilgi sahibi olunmasını sağlar.

Bu bağlamda yapılan su kaçağı tespit çalışmalarının ardından profesyonel araçlar aracılığıyla müdahale edilir ve yaşanan sorun giderilir. Firmamız tarafından sağlanan su tesisatı onarım hizmetleri dışında yeniden tesisat döşeme ya da tesisat revize işlemler gibi teknik ve ustalık gerektiren temel hizmetler de profesyonellikle gerçekleştirilir.

Su Tesisatı Onarım Hizmetleri

Su tesisatı onarım hizmetleri, firmamız bünyesinde bulunan ve onlarca yıldır su tesisatı konusunda uzman ve tecrübeli ekip aracılığıyla, son teknolojik cihazlar kullanılarak tamamlanmaktadır. Tüm süreç boyunca yapılan ölçümler analizler ve veriler dahil olmak üzere sürecin parçası olan tüm işlemler hakkında detaylı bilgiler sizinle paylaşılarak onarım ve bakım hizmetleri verilmektedir.