Giderlerin ya da kapalı gider tesisatlarının yanlış kullanımları veya tesisatın uzun yıllar kullanımından kaynaklanan sorunlar sebebiyle özellikle restoran, lokanta ve benzeri hizmet alanları başta olmak üzere evler ve iş yerleri pimaş tıkanıklığı ya da lavabo tıkanıklığı gibi sorunlarla karşılaşabilmektedir. Bu tarz tıkanıklık durumları ise çoğunlukla kötü koku yayılımından, gider içerisinde biriken pislikler taşmasına kadar pek çok farklı şekilde sonuçlanır.

Özellikle yemek ve yiyecek satışı yapılan işletmelerde lavabo tıkanıklığı sebebiyle oluşan sorunların son derece hızlı bir şekilde ve herhangi bir olumsuz etki göstermeden çözülmesi gerekir. Bunula birlikte sürekli olarak tekrarlayan sorunların, kronik hale dönüşmesiyle yıpranan atık su tesisatları her geçen gün daha fazla yük binmesi sebebiyle oluşan yükü kaldıramaz noktaya gelir ve ne zaman tepki vereceği belli olamaz düzeyde sürprizlerin oluşmasına sebep olur.

Sağlamış olduğumuz hizmetler dahilinde tuvalet tıkanıklığı açma, lava tıkanıklığı giderme, pimaş sorunlarının tespit edilmesi genel atık su tesisatının bakımı ve onarım işlemlerini 10 yıllardır sağlamış olduğumuz kesintisiz hizmetten aldığımız deneyim ve tecrübe esasıyla profesyonellikle tamamlamaktayız. Lavabo tıkanıklığı gibi ev ve iş yerlerinde bazı olumsuzlukların oluşmasına sebep olan bu tarz sorunların tamamına kesin ve kalıcı çözüm önerileri üretiyoruz.

Tıkanıklık Tespiti

Tıkanıklık tespiti işlemlerinde kullanılan özel cihazlar ile sorunu ortaya çıkaran lokasyon hakkında detaylı bilgi sahibi olunarak, gerekli müdahalelerin yapılabilmesi adına ön analiz yapılır. Yapılan ön analiz işlemlerinde tıkanıklığa sebep olan bölge teşhis edilir, tıkanıklığın sebebi olan cisim ya da yükler tespit edilir ve çözüm önerileri üretilir. Klasik tesisat tekniklerinin aksine lavabo tıkanıklığı açma hizmetleri ile sağlamış olduğumuz tüm hizmetler tamamen teknolojik cihazlar aracılığıyladır.

Robotla Kırmadan Tıkanıklık Açma

Robotla kırmadan tıkanıklık açma hizmeti veren firmamız aracılığıyla, lavabo, tuvalet, banyo, dış atık tesisatı, iç atık tesisatı gibi bölümlerde yaşanan tüm tıkanıklık sorunlarına kesin, kalıcı ve profesyonel çözümler üretilerek süreç tamamlanır. El değmeden ve herhangi bir kırma süreci olmadan tamamlanan işlemler kapsamında elde edilen sonuçlar ve veriler kameralı sistemler yardımıyla sizinle de paylaşılmaktadır.