2009 yılında Orhan KAYIHAN ve Fatih KAYIHAN tarafından aile firması statüsünde kurulan KAYIHAN Teknik, bağlı bulunduğu sektörde ilkesel çalışma anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Antalya Muratpaşa’da kurulan marka, Antalya’da ilk ve tek sürekli hizmet anlayışını ifa ederek kendi sektöründe özel bir yere sahiptir. Çözüm ortaklarının memnuniyetini gaye alan çalışma anlayışı doğrultusunda 7/24 teknik servis ve destek sağlamaktadır. Sunduğu faaliyet alanları;

  • Elektrik (Arıza, Bakım, Onarım ve Tesisat)
  • Su (Bakım, Onarım, Günısı ve Mekanik)
  • Tıkanıklık çözümleri

Başta olmak üzere birçok mesleki alanda hizmet sağlamaktadır. Antalya’da, sunulan faaliyet alanlarında ilk kez 7 / 24 teknik servis ve destek sağlayan markamız, vizyoner hizmet anlayışı doğrultusunda alternatifsiz olmayı hedefliyor. Bu kapsamda; alanında en yetkin ve liyakat sahibi ustalarla, profesyonel kadrosu hizmet ile veren markamız, yüksek başarıda iletişimin gücüne inanmakta ve bu itibarla tüm çözüm ortakları ile hassas bir ilişki kurmaktadır. Başta Muratpaşa, Konyaaltı, Döşemealtı ve Kepez olmak üzere Antalya’nın tüm noktalarını hizmeti ile tanıştırmayı hedefleyen KAYIHAN Teknik, genç, dinamik ve vizyoner ruhlu yetkin kadrosunu ile çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Elektrik, su, doğalgaz ve günısı sektöründe tüm alanlarda yetkin ve uzman kadrosu ile çözüm üretme yeteneğine sahip ve tüm özellikleri ile sektörün global markaları ile rekabet eden, yenilikçi ve nitelikli adıyla her geçen gün büyüyen ve daha büyük işler ifa eden marka olmak.